Vedoucí manažer/ka

Společnost MEDIER oceňuje kreativitu, pracovitost a nevšední nápady

Místo pracoviště

Boleslavská třída 1692/79, 288 02 Nymburk,
Česká republika

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský
list/IČO

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s
maturitou

Zadavatel

MEDIER s.r.o. - Divize ECOBal

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá),
Němčina (středně pokročilá)

Pracovní náplní je jak získávání nových klientů tak péče o stávající zákazníky, pravidelný reporting, vedení agendy a další úkony v rámci pozice vedoucího manažera. Pojďte pracovat do společnosti MEDIER divize ECOBal.

Co Vás na pozici obchodního zástupce čeká?

Pracovní náplní je jak získávání nových klientů tak péče o stávající zákazníky, pravidelný reporting, vedení agendy a další úkony v rámci pozice vedoucího manažera.

Od nového kolegy očekáváme

Uvítáme pozitivní, komunikativní osobnost se silnou orientací na potřeby zákazníka, vysokou mírou samostatnosti, s příjemným vystupováním. Spolehlivost, samostatnost, flexibilita samozřejmostí. Dále je zapotřebí ekologické smýšlení které povede k efektivnějšímu rozvoji společnosti.​

Co nabízíme na oplátku?

Jako zaměstnanec společnosti MEDIER můžete využít týden dovolené navíc, sickdays nebo pracovat z domova v rámci home office. Rovněž vám poskytneme techniku potřebnou k vaší práci. Neomezujeme zaměstnance striktním dress codem ani přesnými příchody.
Týmová práce je pro všechny divize společnosti MEDIER zásadní, proto pořádáme pravidelné teambuildingy, firemní akce a večírky k utužení vztahů napříč všemi týmy a divizemi.
Podporujeme pracovní i osobní rozvoj zaměstnanců – nabízíme různá odborná školení, workshopy a tréninky, kurzy angličtiny a dalších jazyků.

Kontakt

MEDIER s.r.o. - Divize ECOBal
Martin Jeník ml.