Produktový manažer

Místo pracoviště

Doudlebská 1046/8, 140 00 Praha 4,

Boleslavská třída 1692/79, 288 02 Nymburk,
Česká republika

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský
list/IČO

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s
maturitou

Zadavatel

AQUADIER s.r.o.

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá),
Němčina (středně pokročilá)

Máte za sebou praxi s prodejem nových produktů? Staňte se součástí nových brandů, které v ČR vznikají. Pojďte pracovat do společnosti MEDIER divize AQUADIER AQUADIER je společnost skupiny MEDIER GROUP, která je výrobcem a distributorem nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Do sortimentu nealkoholických nápojů, zejména kvalitních prémiových a minerálních vod také řadí energetické nápoje a kvalitní ochucené limonády vyrobené z těch nejkvalitnějších dostupných surovin.

Co Vás na pozici rozvojového manažera čeká?

Kromě aktuálního koordinování zastoupení na českém a slovenském trhu je otevřené jednání v zastoupení v dalších 4 zemích. A neustále se chceme rozvíjet. Hledáme proto nového kolegu/kolegyni, který by se staral o produkt NOISE. Stane se součástí našeho týmu jako Produktový manažer NOISE.

Na čem se budete podílet?

- Podílet se na rozvoji a plánování strategií rozvoje produktu NOISE.

- Komunikovat se členy týmu a rozvíjet, stavět nové týmy pro rozvoj produktu.

- Starat se o cyklus požadavku od nápadu až po release.

- Kontrola kvality a dodržování strategií a prezentace produktu.

- Koordinace obchodního oddělení produktu.

Od nového kolegy očekáváme

Umění pracovat samostatně a zodpovědně. Schopnost srozumitelné komunikace. Schopnost zadávat a komunikovat požadavky a přijímat podněty. Využití a aplikace dobrých argumentační a analytických dovedností. Otevřenost učení se novým věcem. Fungování v týmovém prostředí. Výborné workflow a plnění požadavků společnosti.

Výhodou je

Všeobecný přehled o tom, jak probíhá vývoj a řízení nových produktů. Zkušenosti z obdobné pozice.

Co nabízíme na oplátku?

Jako zaměstnanec společnosti AQUADIER můžete využít týden dovolené navíc, sickdays nebo pracovat z domova v rámci home office. Rovněž vám poskytneme techniku potřebnou k vaší práci. Neomezujeme zaměstnance striktním dress codem ani přesnými příchody.
Týmová práce je pro všechny divize společnosti MEDIER zásadní, proto pořádáme pravidelné teambuildingy, firemní akce a večírky k utužení vztahů napříč všemi týmy a divizemi.
Podporujeme pracovní i osobní rozvoj zaměstnanců – nabízíme různá odborná školení, workshopy a tréninky, kurzy angličtiny a dalších jazyků.

Kontakt

AQUADIER s.r.o.
Martin Jeník